imageČlanovi Caritasa za župe Vinagora i Marinci kroz studeni i prosinac, u sklopu manifestacije “Advent na Vinagori” 2016., organiziraju skupljanje namirnica koje će se prodavati na adventskom sajmu.

Prikupljaju se domaći proizvodi, pekmez, marmelada, med, sir, slastice, zimnica, itd. Akcije ima društveni karakter povezivanja mještana koji će im dati priliku da kupuju proizvode jedni od drugih. Na Caritasovu štandu bit će isključivo domaći proizvodi.

Ukoliko želite darovati kupljene namirnice, možete ih dostaviti u župni ured na Vinagori ili Samostana časnih sestara u Marincima.

Ukoliko želite darovati novčane priloge, to možete učiniti na račun župe Vinagora: HR1923600001101586736 s naznakom “za Župni Caritas”.