U četvrtak, 25. siječnja, u sopotskoj kapeli sv. Mihaela, koju krasi pobočni oltar sv. Pavla, proslavili smo svetkovinu Obraćenja ovog sveca. Svečano misno slavlje predvodio je vlč. Josip Čulig, upravitelj Župe Veliko Trgovišće. – Sveti je Pavao bio na tri misijska putovanja, osnovao je više Crkvenih zajednica, danas čitamo njegove riječi u Poslanicama koje je pisao i one riječi koje je progovarao, u zajedništvu, u ljubavi prema Bogu. On je svjedočio Boga u zgodno i nezgodno vrijeme, a nama je to savjet da bismo i mi mogli to savršenije činiti. Ne bojmo se u razgovoru kada smo u društvu spomenuti Boga, ne bojmo se Bogu moliti i Bogu zahvaliti, jer preko molitve može nam Bog podariti puno toga – rekao je u svojoj propovijedi vlč. Čulig. Nakon svete mise, tradicionalno je u cinktoru crkve održano druženje uz jelo i piće koje su pripremili mještani Sopota, Pavlovca i Višnjevca.