Na Vinagori Sveta misa se slavi bez naroda svaki dan u 8 sati, nedjeljom i svetkovinom u 11.30 sati. Za vrijeme Svete mise okupite se u obitelji ili izađite ispred kuće (koji ste blizu crkve jer misa ide na vanjski razglas) i budimo u duhu povezani.

Ukoliko želite da se služi misa kako je zapisano potvrdite na broj 343 012.

Svete mise i pobožnosti možete pratiti i putem medija: SVAKI DAN – HKR i Radio Marija u  7, HRT 3  u 18, Laudato TV u 7 i 18.30 sati            ……………………………………………………………………………….NEDJELJA – Laudato TV u 10:30, HRT u 10, HKR u 11 sati
Pobožnosti Križnog puta i krunice molite u obiteljima.

Crkva na Vinagori otvorena je za osobnu molitvu nedjeljom i svetkovinom od 11 do 17 sati.

Sve župne i pastoralne aktivnosti odgođene su do daljnjega. Za sva pitanja možete nazvati u bilo koje vrijeme na broj 343 012.

Pročitajte nove odredbe civilnih i crkvenih vlasti, budimo odgvorni i PRIDRŽAVAJMO SE ODREDBI U VEZI  NOVONASTALE SITUACIJE.