Nakon svete mise na Novu godinu, podmladak Društva sv. Elizabete pjevao je najljepše hrvatske božićne pjesme. Time smo obilježili završetak božićne osmine.
Uz njih, zasvirale su i Nikolina i Dora Topolovec iz Laza, a kao i svake godine, pohodili su nas Trikraljski zvezdari, koji su u našu crkvu unijeli trikraljsku zvezdu i zapjevali pjesmu koju tradicionalno pjevaju noć uoči svetkovine Sveta tri kralja ispod prozora kuća, obilazeći župljane.
Kako bi u događaju mogli uživati svi koji i inače tradicionalno dolaze na Vinagoru na Novu godinu, osigurali smo prijenos uživo putem župne Facebook stranice.

Svima vama koji pratite našu stranicu, kao i vašim obiteljima, želimo sretnu i blagoslovljenu novu 2021. godinu!