U subotu, 31. listopada, priveli smo kraju naše listopadske pobožnosti. Svake večeri tijekom listopada molili smo svetu krunicu i litanije u Svetištu Majke Božje Vinagorske, a pridružili smo se i inicijativi “40 dana za život”, moleći na poseban način za nerođene i naše obitelji.
Nakon svete mise, podmladak Društva sv. Elizabete je, na poticaj Ureda za

Pastoral mladih, organizirao molitveno bdjenje uoči svetkovine Svih svetih. Kroz euharistijsko klanjanje promišljali smo o životu bl. Carla Acutisa, mladića koji je svojom neiskvarenošću, ljubavlju prema Bogu i svojim svetim životom postao uzorom mladim vjernicima.
Svetu misu na svetkovinu Svih svetih proslavili smo na otvorenome, u cinktoru Svetišta Majke Vinagorske, a nakon mise imali smo, prema običaju, blagoslov groblja. Za sve naše pokojne pomolili smo se kraj središnjeg križa, a Zbor DsE jednu je pjesmu zapjevao i kraj groba najistaknutijeg vinagorskog župnika u povijesti, vlč. Ivana Vukine.